Meble do kuchni na wymiar, czy kuchnia modułowa

Szukasz aktualnej oferty kuchni na wymiar? Doskonale trafiłeś! Zajrzyj na archidom.com.pl/.

Kuchnie na zamówienie i kuchnie modułowe to dwa modne sposoby na urządzenie kuchni. Każdy z nich ma swoje negatywy oraz atuty, o których piszemy w tym artykule.

Kuchnia na zamówienie lub modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi zestawami mebli kuchennych, które można bez trudności zamontować w dowolnym miejscu. Są one doskonałe dla osób, jakie chcą błyskawicznie i bez trudności umeblować swoją kuchnię. Są jednakże w większości wypadków mniej elastyczne aniżeli kuchnie na wymiar oraz mogą mieć ograniczone możliwości przystosowania do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Niestereotypowe wnętrze i konkretne wymagania internautów w dużym stopniu ograniczają atuty kuchni modułowych.
Projektowanie kuchni na zamówienie to usługa, która pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do potrzeb oraz preferencji użytkowników oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na indywidualne zamówienie może być właściwym rozwiązaniem, bo pozwala idealnie dostosować ją do potrzeb oraz oczekiwań klientów oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o rozmiarze, kształcie i wyposażeniu poszczególnych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady lub sprzęty AGD, to właśnie dzięki czemu kuchnia będzie efektywna oraz ergonomiczna. Kuchnia na indywidualne zamówienie jest również dobrym rozwiązaniem, jeżeli potrzebuje się uzyskać fenomenalny i niepowtarzalny design tego pomieszczenia i perfekcyjnie wkomponować ją w aranżację całego mieszkania.

Studio kuchni – jakim sposobem wybrać?

Jeżeli szukasz praktycznych, gustownych oraz współczesnych mebli kuchennych na indywidualne zamówienie na terenie Krakowa lub okolic, to skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Archidom. Wykonywane przez nią projekty mebli na indywidualne zlecenie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wybranych materiałów.

Kontakt z firmą:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]