wdrożenia woocommerce, sklep woocommerce

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zlecić profesjonalistom

Pragniesz założyć sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPress, ale także jeśli nie masz w ogóle strony www i startujesz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest wyśmienitym rozwiązaniem.

Czemu zaleca się założyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak ogromną popularnością mogą pochwalić się witryny projektowane z wykorzystaniem WordPressa, łatwo zrozumieć fakt, że szybko pojawiła się wtyczka umożliwiająca na uruchomienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem taka nazwę nadano owej wtyczce, ma mnóstwo atutów. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się bez trudności spersonalizować z użyciem darmowych lub płatnych motywów, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod rozmaite wyszukiwarki, co sprawia, że łatwiej jest zdobyć przyzwoite pozycje w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do pokaźniejszego kręgu odbiorców. Dzięki wdrożeniu dedykowanych wtyczek poszerza się też ergonomia sklepu. Bez trudu można w nim uruchomić płatności on-line i umożliwić użytkownikom wniesienie opłaty za zamówienie m.in. przez Transferuj.pl bądź Przelewy24.pl. WooCommerce umożliwia również ewaluację wyników sprzedaży (udostępnianie przeróżnego rodzaju statystyk) oraz integrację z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – jedynie niezbędne wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce zalecamy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale też zadbają o użycie tylko koniecznych, wypróbowanych wtyczek, ochronę sklepu przed cyberatakami oraz prawidłową semantykę jego kodu. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci zbudują także blog, na którym szybko można informować użytkowników o nowościach oraz promocjach lub zamieszczać różnorodne porady i omówienia sprzedawanych w sklepie artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]