Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

Sprawdź, kto oferuje serwis okien.

Cyklicznie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w domu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona profesjonalny serwisant? Dlaczego warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są podatne na różnego typu zniszczenia i wypaczenia. Na stan okien oraz uszczelek niekorzystnie działają też warunki atmosferyczne – skrajny żar i mróz, opady czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w odpowiednim stanie przez lata. O ile proste działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy zatrudnić serwisanta. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o stosowną izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczony zespół serwisu okien wykona także wymianę szyby w oknie.

Czemu należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga obniżyć utratę ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła. Fachowiec może także zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez założenie specjalnych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]