sala ślubna, przyjęcie weselne

Przyjęcie ślubne w sali a może w pałacu?

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni nowożeńców i zaproszeni goście będę mówić przez wiele miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeżeli młoda para postanowi wyprawić przyjęcie dla ogromnej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, jakiemu będzie musiała stawić czoło, jest wybór odpowiedniej sali weselnej, w której uczestnicy spędzą ten specjalny wieczór w wygodnych warunkach.

Dom weselny – jak szukać?

Poszukując lokalu na wesele narzeczeni musi rozważyć kilka ważnych czynników. Na wstępie musi ustalić ilość uczestników wesela, aby uzyskać pewność, że w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, aby mieli możliwość zatańczenia. Ponadto narzeczeni powinni sprawdzić w jakim dystansie od kościoła znajduje się sala weselna oraz czy przedostanie się do niej będzie łatwe. Jeśli na uroczystość zaproszeni są krewni i przyjaciele z odległych krańców Polski, należy szukać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się duża baza noclegowa. Trzecim zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, czyli wybranie menu, znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i przystrojenie sali . Te tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują asystę w obszarze wszechstronnej organizacji wesela.

A może pałac na wesele?

Narzeczeni z małopolski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą zorganizować zabawę weselną w niezmiernie malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia weselne urządzane są od wielu dekad, a każde z nich zyskuje królewską oprawę. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi podjąć około 130 osób. Impreza może zostać wyprawiona także w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim będzie mogło bez trudu aż 350 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, że usytuowany jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegów. Dojazd gości z kościoła do sali weselnej nie powinien więc trwać dłużej niż mniej więcej pół godziny.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]