Projekty wnętrz mieszkań – kto je wykona?

Projekty wnętrz Kraków. Sprawdź, kto je dla Ciebie sporządzi

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma znaczny wpływ na nasz nastrój. Wskazane jest więc zadbać o to, żeby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją perfekcyjnie, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To ważne, bo optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają zwykle trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. By jego pomysły zostały urzeczywistnione, zwykle niezbędny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów wnętrz, architekt oferuje także pomoc przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Kontakt z firmą:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]