Producent zabudów samochodowych – co oferuje?

Branża transportowa stale się rozwija, a to na skutek globalizacji, jak również pojawiania się kolejnych rynków eksportu i importu. Z tego powodu wymaga również nowoczesnych rozwiązań, zwłaszcza tych koncentrujących się na modernizacji procesów przewozu towarów. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem przyczep i zabudów samochodowych, od 3 dekad odpowiada na potrzeby permanentnie ewoluującej branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie innowacyjne projekty

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest specjalistą w produkcji przyczep i zabudów samochodowych. W ofercie spółki znajduje się produkcja zestawów kubaturowych (przyczepy dwu- i jednoosiowe), BDF (do transportu intermodalnego) oraz solo (na przykład z windą hydrauliczną do załadunków bez potrzeby korzystania z wózka widłowego). To również producent przyczep i pozostałych rozwiązań opracowywanych i wykonywanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym armii, jak i oddziałów specjalnych. W produkcji stosowane są wyłącznie surowce najwyższej klasy, pochodzące od sprawdzonych dostawców. Doświadczenie pozyskane przez ostatnie trzy dekady umożliwia firmie Gniotpol Trailers opracowywanie nowatorskich rozwiązań na światowym poziomie, co poświadcza między innymi sukces chronionych patentem zestawów kubaturowych z linii 2504, opracowanych z myślą o przewozie szczególnie trudnych towarów.

Producent zabudów samochodowych – wszechstronne usługi serwisowe

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje także kompleksowe usługi serwisowe, zarówno w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (we własnym zakładzie w mieście Malnia bądź w paru punktach ASO). W przypadku usługi mobilnej potrzebne reperacje przeprowadzane są na terenie całej Unii Europejskiej w terminie wyznaczonym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się też o wygodę konsumentów, którzy wykonują naprawy samodzielnie. Części zamienne do przyczep firmy są dostępne od ręki, co redukuje okres oczekiwania na ich dostarczenie do minimum, dzięki czemu w dużej mierze skraca to serwis zarówno niewielkich usterek, jak i przeprowadzenie poważnych napraw.

Pochodzenie fotografii – gniotpol-trailers.com.