Pokoje w Gdyni – wybrać hotel czy pensjonat?

Gdynia jest jednym z najbardziej rozwijających się miejscowości na Pomorzu – z niedużej rybackiej wioski powstałej w latach dwudziestych XX wieku w mgnieniu oka przeistoczyło się w nowoczesną aglomerację, która przyciąga turystów i inwestorów. Chciałbyś przyjechać na wczasy do Trójmiasta? Sprawdź, co zwiedzić i gdzie wynająć pokoje w Gdyni.

Atrakcje turystyczne i bed and breakfast w Gdyni

Skwer Kościuszki stanowi jeden z najpopularniejszych wśród turystów miejsc w Gdyni. Zwiedzających przyciągają m.in. muzealne okręty – niszczyciel „ORP Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”, jak również Akwarium Gdyńskie, liczne trasy spacerowe, stragany i restauracje. W trakcie wakacji w Gdyni należy też odwiedzić Kamienną Górę, z której można podziwiać piękną panoramę miasta. Atrakcji dla turystów z maluchami dostarczy natomiast infobox – nowoczesny budynek z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Chciałbyś wyskoczyć na kilka dni do Gdyni? Żaden problem! Podsiada ona bardzo dobrą bazę noclegową, która obejmuje apartamenty i mieszkania do wynajęcia, prywatne pensjonaty, sieci hotelowe, jak również pokoje gościnne. Czemu warto zdecydować się na tę ostatnią propozycję?

Pokoje gościnne w Gdyni – zalety

Pokoje gościnne zapewniają turystom prywatność i najwyższy komfort, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z telewizorem, osobną łazienką z kabiną prysznicową, odtwarzaczem DVD, jak również czajnikiem, deską do prasowania oraz żelazkiem na życzenie, pozwolą odpocząć po dniu pełnym atrakcji. Pokoje typu bed and breakfast są przystosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, zapewniając zarazem domowe i pyszne posiłki w atrakcyjnej cenie.