Planujesz ważne przyjęcie? Odpowiednia sala i catering to podstawa

Jeśli potrzebujesz zamówić organizację przyjęć okolicznościowych, kliknij tutaj.

Gdy ktoś wspomina o przygotowaniu dużej uroczystości rodzinnej, najczęściej naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub wraz z weselem. Niemniej jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami sprasza się grono bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to też „18-tki”, komunie święte czy chrzciny. Jeśli spis zaproszonych gości jest długi, na ogół nie damy rady zorganizować przyjęcia i przygotować posiłków dla uczestników we własnym domu. Wówczas pozostaje nam zamówić pasującą do okazji salę.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – na co zwrócić uwagę?

Poszczególne typy uroczystości wiążą się z odmiennymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. imieniny czy osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim osoby dorosłe, uczestnikom powinno się zapewnić nie tylko miejsce, gdzie spożyją spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Z drugiej strony imprezy, w których dużą część gości mogą stanowić małe dzieci, m.in. komunie albo chrzciny, dobrze jest urządzić w miejscu, które oprócz wynajęcia sali w środku budynku oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu maluchom zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, że nie znużą się za szybko przyjęciem i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Przekąski serwowane zaproszonym także muszą być dopasowane do typu imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie najlepiej zatem skorzystać z usług firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o wyśmienite menu, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Przyjęcia okolicznościowe – wynajmij Pałac Radziwiłłów

Wynajęcie sali na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większych miejscowościach, jest dość proste, aczkolwiek rzadko która oferta może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w podkrakowskich Balicach. Od dekad w iście królewskiej oprawie odbywają się tu przyjęcia komunijne, chrzty i – naturalnie – wesela, które każdy z uczestników będzie wspominał przez lata. W Pałacu można zająć jedną lub kilka sal, w których bez przeszkód można pomieścić łącznie do 130 osób. A jeśli impreza ma być zaplanowana w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści nawet ponad 300 gości. Co kluczowe, firma cateringowa obsługująca to miejsce oferuje kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od ustawienia i przystrojenia stołów, przez dostarczenia dań, aż po profesjonalną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]