Parking w Balicach – nie martw się o auto

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z autem? Chcesz bez problemu dojechać na lotnisko, a po przylocie do Krakowa odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z usług, które zapewnia strzeżony parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – dotrzyj na lotnisko własnym samochodem

Port lotniczy w Balicach jest położony na peryferiach Krakowa, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszy jest oczywiście transport własnym samochodem – nie trzeba wówczas korzystać z drogich taksówek i nosić ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy znajdujący się w okolicach portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a dojazd bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest przez busy, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto zauważyć, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – oświetlone miejsca postojowe

Parking przy lotnisku Kraków-Balice posiada ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i monitorowane przez 24 godziny na dobę, co zapewnia ochronę przed wszelkimi intruzami. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zostawić na cały okres wyjazdu – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa bezprzewodowy internet, jak również skorzystać z toalety. Boisz się, że po 2-tygodniowym urlopie za granicą Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Postój można opłacić gotówką na miejscu lub przelewem internetowym.