Parking przy lotnisku w Balicach – przechowaj samochód na czas wakacji!

Duża część osób udających się w podróż samolotem nie przyjeżdża na lotnisko własnym autem, lecz prosi kogoś o przywiezienie albo przybywa taksówką. Uznaje się, że tak jest wygodniej, bo w innym wypadku pojawiłby się problem, gdzie zostawić pojazd na czas wyjazdu. Warto jednakże wziąć pod uwagę rozwiązanie, którym jest skorzystanie z usług strzeżonego parkingu znajdującego się w pobliżu lotniska. Bezpieczny parking długoterminowy, który również przeznaczony jest dla krótszych postojów, zlokalizowany jest w pobliżu lotniska Kraków – Balice. Oferta tego miejsca przeznaczona jest dla wszystkich podróżnych, którzy korzystają z lotniska, pragnących pozostawić swoje auto w zaufanym miejscu na czas trwania podróży.

Parking przy lotnisku – czy opłaca się z niego skorzystać?

Największą zaletą tego rozwiązania jest oczywiście komfort, ponieważ daje to możliwość przybycia na lotnisko swym pojazdem. Nawet jeśli parking znajduje się nie w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego, nie jest to powód do obaw, bo obsługa parkingu organizuje transfer podróżnych z parkingu do portu i z portu na parking. Nie zabiera to dużo czasu, a same przejazdy organizowane są natychmiast. Ponadto można mieć gwarancję bezpieczeństwa parkowanego auta, nie tylko dlatego, że jest to parking strzeżony wszystkimi możliwymi sposobami. Pozostawione na nim pojazdy zabezpiecza również polisa ubezpieczeniowa, a więc tak strzeżony pojazd jest na pewno lepiej chroniony niż zostawiony we własnym garażu, gdzie może paść łupem kradzieży w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą takiego rozwiązania są także ceny korzystniejsze niż można się spodziewać, a więc jest to ekonomiczne zarówno w przypadku krótkoterminowego, jak i długoterminowego postoju samochodu.

Parking przy lotnisku – dodatkowe usługi

Osoby korzystające z parkingu zlokalizowanego w podkrakowskich Balicach mają do dyspozycji wiele udogodnień. Najistotniejszy jest fakt, iż mogą wyruszyć w podróż zupełnie nie obawiając się o bezpieczeństwo powierzonego pojazdu, bo jest on chroniony wszelkimi środkami. Parking jest otoczony przez ogrodzenie i szlaban. Bezpieczeństwo gwarantuje nowoczesny monitoring oraz oświetlenie, a także doskonale wykwalifikowana ochrona, dozorująca przez całą dobę. W przypadku dłuższej podróży, po powrocie klienci parkingu mogą użyć dostępnego rozrusznika i kompresora albo skorzystać z pomocy obsługi w uruchomieniu samochodu. Powrót jest także tym wygodniejszy, iż po uporaniu się z odebraniem bagażu wystarczy zadzwonić do obsługi parkingu pod numer umieszczony na karcie parkingowej, by już po kilku minutach móc wsiąść do podstawionego busa, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w koszt postoju, która jest zaskakująco niska, a dodatkowo klienci podkrakowskiego parkingu często mogą liczyć na różnego rodzaju promocje.