Organizujesz spotkania biznesowe? Rozważ zamówienie cateringu firmowego

Jeśli chcesz zamówić catering dla firm, zajrzyj tu.

Negocjacje biznesowe, szkolenie albo konferencja – każde poważne przedsiębiorstwo prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed problemem przygotowania wydarzenia tego typu. Łączy się to z licznymi zadaniami, które z reguły nie są w zakresie czynności wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak np. dostarczenie napojów oraz posiłków dla jego uczestników. Jeżeli na organizowanym spotkaniu może pojawić się mnóstwo osób, wypada skorzystać z usług cateringu biurowego.

Catering dla firm – na czym polega ta usługa?

Warsztaty oraz sympozja biznesowe to spotkania trwające przeważnie po 5-6 godzin, często także przez kilka kolejnych dni. Ich partycypanci otrzymują ścisły harmonogram wykładów, między którymi wskazane są średnio dwie kwadransowe przerwy, w trakcie których nie da się spożyć sycącego obiadu w okolicznej kafeterii. Stąd konieczne jest zapewnienie gościom napojów i małych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka skonsumować podczas przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, także zabrać ze sobą na salę wykładów. Podmioty oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, a także z drobnym poczęstunkiem, które można skonsumować bez niebezpieczeństwa zabrudzenia rąk czy koszuli. Usługa cateringu firmowego obejmuje też dostarczenie sprzętu do przygotowania napojów gorących.

Przerwy kawowe – istotny element kursów biznesowych

Bufet kawowy jest niezwykle ważna, daje bowiem uczestnikom chwilę odpoczynku po kilku godzinach wytężonego skupienia. Poza tym jest to też sposobność rozmowy z innymi gośćmi oraz obgadania w luźniejszej atmosferze przedmiotów roztrząsanych na szkoleniu. Urządzenie z kawą i różnymi napojami, który stoi na korytarzach biurowców, nie ma szans dorównać perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ważnych sympozjów lub płatnych szkoleń nie powinni przecież pić z tekturowych pojemniczków, gryząc samodzielnie zrobione lub kupione po drodze w spożywczaku kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu firmowego podkreśli więc wagę spotkania i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator pomyślał również o komforcie uczestników.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]