Organizujesz dużą imprezę? Catering zostaw specjalistom

Usługi cateringowe - więcej o ofercie na lastrada.pl.

Gdy aranżujesz ważne wydarzenie rodzinne bądź firmowe, na które chcesz zaprosić sporą ilość gości, zazwyczaj nie dasz rady osobiście zatroszczyć się o posiłki dla uczestników. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując soki oraz małe przekąski w supermarkecie – prestiżowe eventy zazwyczaj potrzebują uroczystej oprawy również w sferze posiłków. Wszak nie powinno się stawiać na stolikach gości po prostu ciasta oraz wody mineralnej. W takich wypadkach świetnym rozwiązaniem jest zamówienie usługi cateringu.

Usługa cateringowa – bądź otwarty na wskazówki

Podmioty doświadczone w dostarczaniu usług cateringu z reguły oferują kilka jego rodzajów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, innymi słowy dostarczanie posiłków wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na chrzty, wesela czy komunie. Oferty te są drobiazgowo dopasowane do charakteru poszczególnych wydarzeń, dlatego zwykle różnią sięmiędzy sobą m.in ceną oraz listą posiłków proponowanych w danej usłudze. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej trzeba pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą wyraźnie zaprezentować swoje oczekiwania, a jednocześnie być również otwartym na jego rady. Wszak dla caterera obsługa wydarzeń przeróżnego typu to codzienność, a długoletnie doświadczenie w tej branży powoduje, iż może on podsunąć rozwiązania, które przypadną do gustu wszystkich zaproszonych gości.

Wynajęcie firmy cateringowej pomaga zaoszczędzić czas

Organizacja dań choćby dla niewielkiej ilości gości bywa olbrzymim problemem, przede wszystkim wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni zrobić to samemu. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który możemy przeznaczyć na zaplanowanie pozostałych kluczowych elementów eventu. Daje to także sposobność zaserwowania zaproszonym wybornych posiłków przyrządzanych przez najlepszych szefów kuchni. Należy przy tym podkreślić, że istotnym przymiotem potraw, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko doskonały smak, ale również ich wygląd na stole. Dodatkowo firmy, które podejmują się obsługi dużych eventów posiadają również swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]