Opieka nad grobami

Więcej o opiece nad grobami Kraków na http://www.pong-malopolska.pl

Wygląd nagrobków naszych bliskich jest wyrazem naszego szacunku. Nie zawsze jednak mamy czas, by się nimi zająć – także, kiedy nagrobki położone są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Szczególne problemy zaczynają się zaś, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy w odległej miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że groby są skazane na to, by pozostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na podobną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród klientów działających w tym sektorze firm nietrudno spotkać także osoby starsze, które na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często proponują także pochodne usługi, takie jak montaż siedzeń lub pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty lub korekty napisów.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Stawki, które należy zapłacić specjalistom opiekującym się pomnikami naszych krewnych są bardzo różne. Zależne są zwłaszcza od rodzaju usług – jeśli wybieramy jedynie pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 złotych. Gdy jednak chcielibyśmy, by firma sprzątała nagrobek regularnie, musimy liczyć się z kosztem około 400 złotych rocznie. Należy też zaznaczyć, że koszty uzależnione są również od wielkości grobów, a najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Kontakt z firmą:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]