Doradztwo w przetargach. Na czym to polega?

Zainteresowany przetargi doradztwo? Kliknij tu.

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, oferują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi oraz podmiotom składającym oferty. Usługa wielokrotnie ma kierunek kompleksowy oraz obejmuje praktycznie wszystkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, które chcą zorganizować przetarg, innymi słowy zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli przedsiębiorstwom chcącym wystartować w przetargu oraz złożyć ofertę.

Doradztwo w przetargach mieści szereg aspektów. W przypadku wykonawców będzie to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być kompleksowe przygotowanie oraz prowadzenie postępowania przetargowego, wsparcie w agregacji zamówień, opracowanie procedur i regulaminów czy audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego oraz propozycji, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Z jakiej przyczyny warto zdecydować się na usługę doradztwa przetargowego

Kancelarie, jakie zajmują się konsultingiem w przetargach publicznych, są całkowicie przygotowane pod kątem legislacyjnym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a także do stworzenia propozycji przetargowej. Mają też obszerne doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą oraz poradą na dowolnym etapie działania przetargowego.

Kontakt z firmą:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]