Coaching – podnieś satysfakcję z życia zawodowego

Najlepsza oferta coachingu Kraków znajduje się pod tym linkiem

Całkowite spożytkowanie swoich możliwości może nie być łatwe. Nieraz zwyczajnie nie posiadamy motywacji, kiedy indziej źródłem kłopotów bywają kwestie psychologiczne. Niezależnie od przyczyny, tego rodzaju przeciwności bywają niezwykle dokuczliwe i w wielu przypadkach uniemożliwiają rozwój osobisty bądź zawodowy. Co najgorsze, przezwyciężenie ich bez pomocy osób trzecich jest w wielu przypadkach jest niemożliwe bądź przynajmniej niezmiernie trudne. Dlatego warto skorzystać z doświadczenia profesjonalistów. Tym bardziej, że metody stosowane współcześnie przez coachów w wielu casusach są nader efektywnym instrumentem w pokonywaniu przeszkód stojących na ścieżce do realizacji zamierzonych celów.

Profesjonalny coaching. Jakie kwestie analizuje coach?

Praca z coachem powinna zacząć się od wzajemnego poznania się obu stron. Na wstępie kluczowe jest bez wątpienia zbudowanie dwustronnej ufności i szczególnego typu zrozumienia, które są nieodzowne do tego, by osiągnąć oczekiwane efekty. Podczas pierwszych spotkań – które mogą być prowadzone przez telefon czy też za pośrednictwem ogólnodostępnych komunikatorów – coach pozna też charakter, cele i kwalifikacje swojego klienta oraz ustali z nim program działania. W czasie współpracy z reguły przeprowadza się parę sesji coachingowych, trwających przeważnie 90 minut. Ostatnia sesja jest z kolei okazją do ocenienia działań oraz wypróbowania, jak klient będzie sobie radził z danymi trudnościami w pojedynkę. To, jakie zagadnienia będą analizowane w toku sesji coachingowych zależy od celów osoby szukającej pomocy – może to być podwyższenie szeroko rozumianego zadowolenia z życia albo zwiększenie jego wydajności.

Coaching – rozszerz swoje kwalifikacje personalne bądź zawodowe

Na coaching można zdecydować się w rozlicznych przypadkach. Jedną z głównych pobudek przemawiających za zwróceniem się o pomoc coacha, jest pragnienie całkowitego zagospodarowania swojego potencjału celem poszerzenia kwalifikacji zawodowych bądź personalnych. Coach psycholog może też w zauważalny sposób wspomóc nas w podwyższeniu komfortu życia, zwiększając poziom satysfakcji, a także ucząc, jak minimalizować niepokoje.

Jan Kłusak - doradca HR, coach biznesu, psycholog

Mob.: +48 500 456 374
E-mail: [email protected]