Catering weselny – idealnie dobrane menu i profesjonalna obsługa

Zamów organizację wesel w Krakowie na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Przyjęcia okolicznościowe, będące na ogół istotnym zdarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo komunie, wesela lub chrzty, od lat nie są już organizowane w domu zaledwie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Dziś są to przyjęcia, w których uczestniczy często ponad stu gości. Jasne jest zatem to, że jedna osoba nie jest w stanie sama zaplanować jadłospisu, a następnie naszykować i zaserwować posiłki uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli świętowanie planowane jest na kilka godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też daje się zauważyć ogromne zapotrzebowanie na catering weselny.

Nie daj się stresowi – postaw na catering weselny

Planowanie zabawy weselnej to ogromny stres, wywołany licznymi godzinami straconymi na wybór dekoracji sali, układanie listy gości, rozsyłanie zaproszeń i poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także konieczność zagwarantowania wystarczającej ilości trunków oraz przekąsek podawanych w czasie imprezy, a co istotne – przyrządzanie gorących dań, które urzekną gości i zbiorą ich wszystkich przy wspólnym stole. na weselu powinien mieć odpowiednią oprawę. Goście bowiem oczekują tego, aby stoliki były prawidłowo nakryte i pięknie ozdobione, dania były pyszne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, a także by kelnerzy profesjonalnie podawała biesiadnikom kolejne posiłki. Wysoki poziom organizacji zapewnią jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają wykwalifikowanych kelnerów, managerów oraz kucharzy, wprawionych w obsłudze eventów zarówno w salach, jak i tych odbywających się na świeżym powietrzu.

Catering na wesela – z podstawową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej rządzi się własnymi regułami, nie tylko w kwestii aktywności dla zaproszonych, lecz także i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe zwykle posiadają przygotowaną wstępnie listę oferowanych dań głównych, napojów oraz przekąsek odpowiadających stylistyce wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy albo pozyskać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej pracownikiem. Zamawiający może więc sam skomponować kartę dań z sugerowanych potraw. Wypada jednak podkreślić, iż firmy świadczące usługę cateringu weselnego są też otwarte na nowe propozycje i często na prośbę klienta podejmują się przyrządzenia unikalnych zestawów dań.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]