Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

Wypożyczalnia szalunków - pełną ofertę sprawdzisz na abcszalunki.pl

Szalowanie to jedna z najchętniej wykorzystywanych w budownictwie technik. Na czym polega? Szalunek to pewnego rodzaju forma, do której wylewany jest cement – najczęściej przy budowie fundamentów. Szalunki zwykle robione są ze sklejki, lecz można zaobserwować także wersje zrobione z metalu, a czasem również plastiku. Pozostałymi istotnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, które umożliwiają wypracowanie wymaganych rezultatów. Niestety z uwagi na spore ceny nie wszystkie firmy budowlane mają własne szalunki. Jeśli będą niezbędne, mają szansę bowiem po prostu je wypożyczyć – szczególnie, że wynajem szalunków to dziś bardzo często wybierana usługa.

Kupno czy wynajem szalunków?

Zakup własnych szalunków okaże się dobrym pomysłem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zadanie wykonania fundamentów, gdyż jak przed chwilą wspomnieliśmy, są one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeśli z kolei wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą naszej firmy, warto sprawdzić atuty, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy go wybrać? Głównie z powodów finansowych – wynajęcie szalunków parę razy w roku okaże się bardziej korzystne niż ich zakup. Warto nadmienić także o wygodzie, gdyż przechowywanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może powodować duże koszty.

Która firma zaoferuje wynajmem szalunków?

Jeśli postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dokładnie zastanowić się nad tym, jaka firma nam je dostarczy. Jak ją wybrać? Najlepiej zdecydować się na usługi firmy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla firm budowlano-remontowych – w ten sposób zyskamy gwarancję tego, iż szalunki okażą się solidne i funkcjonalne. Naprawdę ważna okaże się też obsługa korzystającego z usługi – w przypadku, gdy zbliża się termin startu prac nie możemy zaakceptować opóźnienia. W przypadku wątpliwości dobrze z kolei wejść do internetu, by dowiedzieć się, co o usługach danej firmy sądzą wcześniejsi klienci.

Kontakt z firmą:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]