Nowatorskie projekty domów drewnianych

Kliknij tu jeśli jesteś zainteresowany domy drewniane projekty.

Domy z bali to budowlany hit. Innowacyjna budowa sprawia, że tego typu budynki nie tylko prezentują się niezwykle stylowo, ale są także funkcjonalne. Czy domki z bali mogą służyć jako nieruchomości całoroczne? Gdzie wyszukać projektanta, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Nowoczesne domy drewniane nie są już wyłącznie w sferze marzeń. Ludzie chętnie decydują się na postawienie takich domów, gdyż mają one wiele walorów. Najważniejsza kwestia – są kosztują one mniej niż domy z cegły. Konstrukcja jest lżejsza, a to oznacza mniejsze koszty. Całoroczne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, gdyż są wznoszone z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o czynności związane z tynkowaniem. Specjaliści twierdzą, że budowa odbywa się w przeciągu kilku miesięcy, dlatego domy drewniane stają się coraz bardziej powszechne. To mieszanka innowacji z tradycją. Z jednej strony zniewalają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo tatrzańskie domki. Jednak dzięki nowatorskim elementom zapewniają komfort taki sam jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – surowiec naturalny

Domy drewniane całoroczne to konstrukcje zrobione z surowca naturalnego, dlatego też są w całości ekologiczne. Dzięki użyciu bali osoby chorujące na alergie odczuwają zdecydowaną poprawę samopoczucia. Całoroczne domy drewniane wyróżniają się wspaniałymi właściwościami termicznymi, nie musimy wykonywać kosztownej termomodernizacji. Dodatkowym walorem jest niewielka grubość ścian, co zapewnia dużą przestrzeń w domu. Domy drewniane można stawiać również w miesiącach zimowych, bo wszystkie prace realizowane są z pominięciem betonowania. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy z bali pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym specjalistom.

Kontakt z firmą:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]