Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – posmakuj ciekawych aromatów kaw

Jeśli potrzebujesz kapsułek Tchibo, powinieneś odwiedzić ten adres.

Technologia zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana w końcu lat 70-tych i pomału zdobywała sobie kolejnych miłośników. Ten wygodny proces pozwala na zaparzenie kawy wysokiej jakości bardzo prostą metodą – należy dolać wodę do pojemnika w odpowiednim urządzeniu, umieścić kawę w kapsułce w dedykowanym zasobniku i zaledwie po minucie można rozkoszować się aromatyczną kawą.

Kawy speciality z Kolumbii i Angoli – zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Istnieje parę systemów parzenia kawy w kapsułach. Jednym z cieszących się największą popularnością na świecie jest ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo posiadają inna formę niż pozostałe, co przez wiele lat wymuszało na klientach zaopatrywanie się w nie u jednego dostawcy. Kwestia ta dotykała wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnich latach dostępnych jest na rynku – także w Polsce – coraz więcej ich substytutów. Firma Italian Coffee produkuje kapsułki do wielu systemów, w tym również zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten utworzył linię kaw single origin, nazywanych też kawą speciality. Ziarna tych kaw charakteryzują się tym, iż pochodzą z jednej uprawy, zbioru oraz gatunku. Smak jej naparu jest niepowtarzalny, gdyż stworzyło go wiele przeróżnych składników, na przykład konkretne warunki atmosferyczne, które panowały w roku wzrostu roślin. Łączenie takich kaw z dodatkami aromatyzującymi lub mlekiem zagłusza ich unikalny nuty smak. W sklepach kupimy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Etiopii i Kolumbii (arabika), a także Angoli (robusta). W tych kawach mocno dostrzegalne są aromaty kwiatowe, kakaowe i czekoladowe.

Jaki jest koszt kawy z zamienników kapsułek Tchibo Cafissimo?

Ekspresy do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w urzędach czy hotelach, jak i w domu. Cena kawy w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wysoka – na ogół zamyka się w granicy 1-1,40 zł. Nietrudno wyliczyć, iż taka kawa jest kilka razy tańsza aniżeli tożsamy napój serwowany w kafejkach w galerii lub w bufetach w biurze. Nietuzinkowe wzornictwo oraz przystępne ceny ekspresów na kapsułki powodują, iż z każdym rokiem częściej znajdujemy dla nich w naszych kuchniach. Dzięki nim będziemy cieszyć się filiżanką takiej kawy na co dzień, a przy tym zaserwujemy znajomym najlepszej jakości kawę w trakcie weekendowych spotkań, bez strachu o duże koszty. Jeśli chcemy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo sprawdźmy uprzednio czy będą pasować do posiadanego przez nas urządzenia.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]