Zamienniki kapsułek A Modo Mio – mieszanki robusty i arabiki

Dalsze informacje o kapsułkach A Modo Mio

Marek przetwarzających kawę jest nieprzebrana ilość, niemniej jednak Lavazza wciąż pozostaje w czołówce tych najbardziej rozpoznawalnych. Nieliczne osoby wiedzą, że początek firmy Lavazza sięga końca XIX stulecia w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20 dolarów nabył niewielki sklep, w którym przetwarzano ziarna kawy i tworzono ich niepowtarzalne kompozycje. Szybko podbiły one serca obywateli miasta. Wiek później firma Lavazza nadal zachwyca smakiem swoich kaw, określając wzorce również w zakresie kaw w kapsułkach.

Zamienniki kawy w kapsułkach A Modo Mio

Jednymi z najczęściej kupowanych w tej chwili ekspresów na kawę w kapsułkach są te z serii Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w wielkich biurach, jak w domowych kuchniach. Z ich pomocą zaparzenie aromatycznej, smacznej kawy zajmuje wręcz chwilę. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się tylko do kapsułek wytwarzanych przez tę markę. Dziś w sklepach kupić można wiele odpowiedników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Nieraz są one tańsze, ale nadal wyróżnia je bardzo dobra jakość.

Kto wytwarza zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio?

Najwięcej zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, firmy która także pochodzi z Włoch i specjalizuje się w produkcji kapsułek z kawą do szeregu modnych ekspresów tego typu. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące smakowitą mieszanką arabiki (Venezia), jej połączeniem z robustą (Cremoso Invidia lub Intenso Gola), jak i napoje o smaku orzecha laskowego (Caffè e Nocciola), czekolady (Mokaccino) oraz organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio).

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]