przedłużane rzęsy, sztuczne rzęsy

Sztuczne rzęsy w paskach lub kępkach – które wybrać?

Bujne i długie rzęsy to najwspanialszy wyróżnik kobiety. Obecnie także panie, których los nie obdarował wyrazistą oprawą oczu, mogą zachwycać rozbrajającym spojrzeniem – wystarczy, że nałożą przedłużane rzęsy. Z jakich materiałów są one produkowane i jaka jest ich trwałość?

Sztuczne rzęsy – z włosia norek syberyjskich, a może z jedwabiu?

Sztuczne rzęsy to pewny i łatwy sposób na olśniewające zaakcentowanie makijażu. Chcesz zainwestować w najwyższej jakości przedłużane rzęsy, które przyniosą długoterminowe i zapierające dech rezultaty? Najpopularniejszym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek i na pasku. W ostatnim wypadku jedyne co należy zrobić to przykleić cały pasek do górnej powieki nieco ponad zarysem rzęs – rezultat jest momentalny. Sztuczne rzęsy w kępkach służą z kolei do zagęszczania włosków, jednak można je zastosować tylko na zewnętrznych partiach powiek. Dostępne na rynku warianty rzęs są wykonywane z naturalnych materiałów, jak np. jedwab, wyjaławiane ludzkie włosy czy też włoski pozyskane z norek syberyjskich, ale także z wysokiej klasy polimerów, np. poliestru. Ostatnio popytem cieszą się też rzęsy wegańskie.

Sztuczne rzęsy – zaopatrz się w pincetę, hipoalergiczny klej oraz odżywkę

Przedłużane muszą być nie za ciężkie, aby nie obciążać oka i dawać maksymalny wysoki komfort, a zarazem łatwe do nałożenia i nadzwyczaj trwałe. Na rynku dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty wielokrotnego użytku doskonale sprawdzające się na wytwornych imprezach. Masz już przedłużane rzęsy? Miej na uwadze, że do ich aplikacji konieczne są odpowiednie akcesoria – hipoalergiczny klej nie wywołujący reakcji alergicznej oraz szczypczyki. Po usunięciu sztucznych rzęs, powinno się także posmarować skórę specjalną odżywkę, która wzmocni naturalne włoski.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]