Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Więcej o słoju z kranikiem

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też przygotowywanych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych deserów i napojów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, które znajdują wiele zastosowań. Jak możemy je użyć? Kiedy przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, iż wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych napojów – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają spore objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotową nalewkę do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słój z kranem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on chętnie stosowany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania oranżad, kompotów, soków i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego atutem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]