Lampa solna – delikatne i kojące światło

Kup lampy solne.

Małe dekoracje z minerałów i kamienia od wieków zajmują miejsce na naszych półkach. Sprowadzamy je z rozmaitych wypraw po świecie, a czasem nabywamy pod wpływem impulsu, bowiem harmonizują ze stylem, w jakim urządzone jest pomieszczenie. Z rzadka jakkolwiek są to przedmioty funkcjonalne – z reguły służą po prostu jako ozdoby. Minerałem, z którego można jednak zrobić obiekty stosowane każdego dnia, jest sól kamienna. Tworzy się z niej z reguły lampy, ale nie tylko.

Lampy solne kupisz w trzech odcieniach

Lampy solne ładnie wyglądają i bez problemu dostosujemy je do aranżacji mieszkania, gdyż są dostępne w trzech kolorach (szarym, różowym, białym) i w licznych ich odcieniach. Wszystkie lampy solne są jedyne w swoim rodzaju, bowiem nie ma brył solnych o jednakowej strukturze krystalizacji i kształtach. Niezwykle popularne są lampy solne, których klosze charakteryzują się nie oszlifowaną, naturalną powierzchnią. Coraz częściej jednak rękodzielnicy parający się sporządzaniem takich lamp, nadają im finezyjne formy, na przykład piramidy albo kuli.

Co jest przyczyną powodzenia lamp solnych?

Powszechnie sądzi się, iż lampy solne wywierają dobre oddziaływanie na nasze zdrowie. Przypisuje się im głównie właściwość jonizacji powietrza, czyli wyzwalania jonów ujemnych, które równoważą te produkowane przez wszechobecna elektronika. Jony ujemne polepszają jakość powietrza oraz pomagają w swobodnym oddychaniu między innymi osobom borykającym się z astmą bądź alergią. Światło, jakie emitują te lampy, jest delikatne i uspokajające, zatem rekomenduje się używanie ich jednostkom, którym dokucza stres lub brak snu, gdyż przy nich można szybciej się zrelaksować. Ale z brył soli nie wytwarza się tylko lamp solnych. Produkuje się z nich też pojemniki na drobiazgi i estetyczne świeczniki, a pokaźne bloki z soli himalajskiej używa się w gastronomii i aranżacji wnętrz.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]