Korkownice, etykiety, korki – akcesoria do alkoholu

Zobacz, gdzie zamówić akcesoria do alkoholu.

Domowy wyrób alkoholi, kiedyś ogromnie popularny, dziś powraca do łask. Do poszukiwań popychają nas zarówno względy finansowe (alkohole wyprodukowane na własną rękę są dużo tańsze od tych ze sklepu), ale także możliwość przygotowania napojów według własnych upodobań, skłonność do eksperymentów i zadowolenie płynące z picia swoich alkoholi. Gros osób samodzielnie sporządzających domowe napoje wybiera cydr, nalewki, wino lub piwo, choć nie brakuje również miłośników tradycyjnego bimbru. Jednak niezależnie od tego, w których alkoholach się specjalizujemy, powinniśmy posiadać właściwe akcesoria.

Które akcesoria do alkoholu są kluczowe?

Produkcja alkoholu w domu nie jest możliwa bez naczyń i akcesoriów do fermentacji – odpowiednich rurek, balonów, korków czy pojemników. Na dodatek do każdego typu trunku potrzebne są inne akcesoria – w przypadku wina jest to m.in. prasa do owoców, a dla piwa – kotły i chłodnice. Do rozlewu alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednakże katalog koniecznych akcesoriów się nie kończy, jako że butelki z alkoholem powinno się odpowiednio oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe oraz etykiety

Etykiety na bimber albo inne alkohole domowe jesteśmy w stanie sporządzić samodzielnie. Zdecydowanie przyzwoiciej będą jednakże wyglądać butelki z dekoracyjnymi etykietami na wódkę i chroniącymi korek kapturkami, które bez wahania możemy podarować najbliższym w charakterze prezentu albo zaserwować podczas towarzyskich imprez. Odrębny wariant takich akcesoriów to etykiety weselne, które służą do ozdabiania nie tylko na własnych alkoholi, ale także tych nabytych w sklepie i zaakcentować tym samym charakter bankietu.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]