Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Jeśli szukasz części zamiennych Renault, zobacz tu

Auta Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane i 5 tys. modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono prawie 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej się psują?

Nabyłeś wymarzony samochód i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy podwozia, układu chłodzenia, silnika oraz nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii klientów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu skarżą się posiadacze modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części Renault

Regularne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania auta tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Kontakt z firmą:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]