Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przybycie

Etykiety weselne zamówisz na superbutelki.pl

Obyczaj ofiarowania prezentów na przeróżne okazje znany jest od wieków i od samego jego początku jednym z najczęściej wręczanych i, rzecz jasna, równie ochoczo akceptowanych podarunków, jest alkohol. Wiele ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać butelki na imieniny, wesele czy Sylwestra. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy inni goście chcą wręczyć to samo?

Etykiety na wódkę – butelka alkoholu jako wyjątkowy upominek od Państwa Młodych

Na przyjęciach weselnych alkohole nie tylko są rozstawione na stolikach, ale również przyjęło się, że nowożeńcy obdarowują swoich gości butelkami z wódką podczas pożegnania. Taki prezent jest traktowany jako rodzaj wdzięczności za przyjazd na ślub. Lecz taka butelka z trunkiem wyskokowym może także stać się w ciekawą pamiątką, której rodzina i znajomi nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Trzeba personalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety weselne, umieszczając na nich informację o imionach Pana i Pani Młodej, miejscu i dniu wesela lub podziękowanie za przybycie. Etykiety weselne można kupić w różnych odcieniach i wzorach, wobec tego bez problemu można znaleźć te, które będą harmonizować ze stylem, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od imaginacji nowożeńców. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można użyć nie tylko przy okazji wesela – są idealne na wyróżnienie się na przyjęciu imieninowym bądź wieczorze kawalerskim.

Udekoruj własne przetwory ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym tekstem można ozdabiać butelki z domowej piwniczki. Jeśli samodzielnie robisz nalewki, soki czy wina, a później wręczasz je znajomym lub rodzinie nawet bez okazji, możesz ozdobić je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę zwyczajnej flaszki. Prócz tego butelki można także oznaczać używając wielobarwnych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]