Drukarki 3D do profesjonalnych zastosowań

Chcesz kupić profesjonalne drukarki 3D? Wejdź na https://cadxpert.pl/drukarki-3d/

W asortymencie CadXpert natkniesz się wyłącznie na urządzenia od najlepszych producentów takich rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszym asortymencie, pracują między innymi w technologiach: FDM, PolyJet oraz SLA.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą wydatki na produkcję

Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad 30 lat – a konkretnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne technologie i urządzenia. Ocenia się, iż korzystając z drukarek 3D oraz drugich produktów Stratasys można aż o 90% zredukować wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Kluczowe założenia pracy rzeczoznawców marki Stratasys to zapewnianie najwyższej klasy usług i drukarek 3D, jak również pomoc techniczna i merytoryczna. Najlepiej sprzedające się produkty asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, polecane dla biznesu oraz przemysłu. Nowinką w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Drugim liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku urządzeń do druku 3D? Formlabs dostarcza bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego druku, takie jak SLS i SLA. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielkie urządzenie, działające w autorskiej, nowej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi formę technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszelkie inne urządzenia Formlabs – znamionuje się prostą obsługą i ergonomiczną budową. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Wyraźnie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, jak również dokładniejszym odzwierciedleniem najmniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, w związku z tym można uzyskać jednakowe prototypy, do czego dąży się z reguły w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla edukacji, biznesu, przemysłu

MakerBot wytwarza wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej marki mają szerokie zastosowanie w rozlicznych sektorach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dedykowane dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Otrzymany druk jest precyzyjny i solidny, a w czasie procesu wydruku nie tworzą się zniekształcenia czy przemieszczenie się warstw.

Kontakt z firmą:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]