czyściwo przemysłowe, ściereczki na rolce

Czyściwo przemysłowe – produkty papierowe i włókninowe

Specjalistyczne czyściwa techniczne pomagają utrzymać wysokie normy higieny w wielu firmach. Jakie produkty znajdują się aktualnie na rynku? Co powinno się wziąć pod uwagę przy dobieraniu czyściwa przemysłowego?

Czyściwo przemysłowe – w których branżach przemysłu się je wykorzystuje?

Czyściwa techniczne to wyroby specjalnego zastosowania – są zazwyczaj używane w różnych gałęziach przemysłu, np. w warsztatach samochodowych, w branży medycznej, w firmach produkcyjnych oraz wielu pozostałych sektorach gospodarki, w których potrzebne są absorpcyjne i mocne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe znakomicie radzi sobie z zaschniętym brudem, tłuszczem, kurzem, kałużami z oleju, jak również innymi zanieczyszczeniami oraz wylanymi cieczami, może także być zastosowane do czyszczenia delikatnych przedmiotów czy pucowania szkła. Specjalistyczne czyściwa dobrze zastępują tradycyjne szmatki, są delikatne dla skóry, a przy tym nadzwyczaj mocne, elastyczne oraz chłonne

Celulozowe i wielozadaniowe – typy czyściw technicznych

Na rynku znaleźć można różnego rodzaju czyściwa techniczne. Bazowy podział wyróżnia czyściwa papierowe i włókninowe. Dla potrzeb gastronomii stworzono czyściwa przystosowane do bezpośredniej styczności z pożywieniem. W sklepie Verde Avis znajdziesz artykuły wielozadaniowe, włókninowe do delikatnych nawierzchni, czyściwa do polerowania nie generujące pyłu, do wycierania trwałych pobrudzeń, a także produkty w opakowaniach ochronnych, które nie schną i mogą być zastosowane do oczyszczania różnych powierzchni bez namaczania ich w wodzie. Wysokiej jakości czyściwa techniczne kupić można jako ściereczki na rolce oraz w klasycznej formie.

Kontakt z firmą:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]