Ciesz się pyszną kawą co dnia – o kapsułkach pasujących do Dolce Gusto

Kup kapsułki Nescafe Dolce Gusto

Ekspresy do kawy z systemem Nescafe Dolce Gusto na stałe wtopiły się w krajobraz naszych kuchni. Urzekła nas nie tylko ich fantazyjna, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają nieograniczony dostęp do smacznych kompozycji kawy. Miłośnicy tego napoju z czasem zrozumieli, że nie chcą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, w związku z tym na rynku błyskawicznie powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego kilka marek, które zaczęły stopniowo podbijać serca pasjonatów kawy.

Czy istnieją zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Producenci wytwarzający zamienniki kapsułek Dolce Gusto pochodzą z rozmaitych europejskich krajów, w tym też z Polski. Rzecz jasna, kiedy myślimy o pysznej kawie od razu przed oczami mamy włoską kawiarnię, w której serwowane jest aromatyczne espresso. Nie dziwi zatem, że najszerszy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto posiada firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką arabiki i robusty, a także kawy skomponowane wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy delikatną i łagodną Cremosę, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, mocną i wyrazistą Ristretto oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował też własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), połączenie czekolady i kawy (Mokacci) oraz gorącą czekoladę (Chocolat). Inni europejscy producenci kapsułek w tym systemie to m.in. portugalska firma Torrie, który oferuje wyborną czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia nie licząc czekolady, produkuje również aromatyczną czarną kawę Intenso o głębokim smaku, jak również dwie jej dwa jej rodzaje z domieszką mleka – Cortado, z którego można przygotować kawę o pojemności 40 ml, i Con Leche – napój o pojemności 120 ml.

Ceny zamienników kapsułek Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto sprzedawane są w sklepach w niedużych opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich cena w sklepach online jest z reguły o kilkanaście procent niższa, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości kawą już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki są kompatybilne z większością dostępnych na rynku ekspresów działających na systemie Nescafe Dolce Gusto. Jeśli jednak mamy pytania, czy na pewno ich użycie nie wpłynie negatywnie na nasz sprzęt, spytajmy o to sprzedawcę bądź poszukajmy na stronie sklepu listy ekspresów zgodnych z kapsułkami z kawą, które chcemy kupić.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]