Chemia przemysłowa – utrzymanie czystości na co dzień

Chemia profesjonalna sklep internetowy. Zdobądź więcej informacji.

By utrzymać porządek – tak w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w domu – niezbędne są właściwe preparaty oraz sprzęty. O ile do zwykłych prac porządkowych na ogół wystarczające okazują się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to wiele zadań będzie wymagało użycia chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości umożliwiają uporanie się nawet z ciężkim brudem, zapewniając szybkie sprzątanie i likwidację niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i sprzedawców chemii profesjonalnej?

Przemysłowe środki czyszczące – dla kogo?

Asortyment środków czystości skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie przedsiębiorstw wytwarzających i dystrybuujących chemię profesjonalną znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy pobrudzenia z różnych powierzchni – również tych porowatych i tym samym ciężkich do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich środki stworzone z myślą o likwidacji rzadkich zabrudzeń, m.in. osadu z tłuszczów, wykwitów pleśni, kamienia kotłowego lub graffiti.

Chemia profesjonalna – pielęgnacja powłok

Profesjonalne środki czystości umożliwiają również na ochronę oraz pielęgnację powłok szczególnie wystawionych na destrukcyjne oddziaływanie rozmaitych elementów i wandalizm. Znajdziemy między nimi preparaty chroniące przed graffiti, środki do osłony stali przed korozją, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, a także specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe. Warto nadmienić, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (między innymi betonu czy linoleum) i nie tylko chronią je przed pobrudzeniami, ale także nadają im atrakcyjny wygląd.

Kontakt z firmą:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]