Bryczesy – zapewnij sobie komfort jazdy

Tu zamówisz spodnie bryczesy

Jazda konna wymaga nie tylko wielu wyrzeczeń, godzin pracy i dużych pokładów cierpliwości, ale też odpowiednich elementów garderoby, które nie będą krępować ruchów. Chcesz zamówić wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Obszerny wybór asortymentu znajdziesz w sklepie Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Wyróżniają się brakiem ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi dotykają do siodła, dzięki czemu zmniejszają zagrożenie otarcia naskórka. Poprawnie uszyte bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i obcisłe, a jednocześnie nie krępować ruchów i pozwalać na wygodną jazdę w każdych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z lycrą, dzięki którym jeździec będzie czuł się w pełni swobodnie.

Jak wybrać najodpowiedniejsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być w pierwszej kolejności dostosowane do budowy ciała dżokeja i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Przy wybieraniu właściwych spodni jeździeckich wskazane jest sprawdzić czy posiadają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który jest wykonywany z skóry ekologicznej, silikonu lub innych materiałów dających porządną przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej pełny, który obejmuje również łydki i uda, lub kolanowy. Oddzielną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one być wyposażone w warstwę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które gwarantują komfort cieplny w czasie jazdy. Znaczenie mają też walory użytkowe – liczne kieszenie i elastyczne zakończenia nogawek.

Kontakt z firmą:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]