Blacha na rąbek stojący – alternatywa dla tradycyjnych dachówek

Zobacz, gdzie kupić blachy na rąbek stojący, wejdź na http://tinyurl.com/tya8zdv

Blachy na rąbek stojący to coraz popularniejszy typ pokrycia dachowego. Jakie właściwości wyróżniają ją od innych pokryć dachowych? Dlaczego warto je kupić? Przedstawiamy te nowoczesne panele dachowe oraz sposoby ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – trwałość oraz estetyka

Panele dachowe na rąbek idealnie godzą funkcjonalność z atutami estetycznymi, z tej przyczyny zdobywają coraz szersze grono zwolenników. Odporna na uszkodzenia oraz pięknie wyglądająca blacha na rąbek stojący może być używana zarówno w przypadku nowych budynków, jak i nieruchomości, w których potrzebna jest reperacja paneli dachowych. Ten materiał budowlany może być zastosowany na dachach płaskich oraz dwuspadowych, ale też tam, gdzie więźba jest zawiła. Panele dachowe na rąbek stojący są dostarczane na plac budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Można je ułożyć szybko oraz bez niespodziewanych komplikacji.
Takie pokrycie dachowe idealnie pasuje do różnych stylów architektonicznych (np. do stylu dworkowego lub minimalistycznego), a przy tym jest niepodatne na rdzę i wytrzymałe.

Nowoczesne pokrycia dachowe – obniż koszty związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne dachówki pod kątem wytrzymałości oraz zastosowanej technologii. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy wykończonej dodatkową powłoką gwarantująca protekcję przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. opady czy promieniowanie UV. Blacha na rąbek jest sprzedawana w wielu wariantach, co umożliwia dobranie jej do potrzeb rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się także do redukcji wydatków związanych z budową – wyraźnie ograniczają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu blachy na rąbek stojący, warto zaopatrzyć się w ten budulec wprost od dystrybutora.

Kontakt z firmą:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08