Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Jeśli chcesz kupić gąsior na wino, powinieneś odwiedzić ten adres

Balon na wino to wspaniały prezent dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania napojów domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak do wina? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior na wino – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako pomysłowy podarunek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji rocznicy ślubu, urodzin, imienin, jubileuszu bądź zakończenia studiów. 2-litrowe pojemniki na wino to także wspaniała ozdoba stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – 18 urodzin, złotych godów, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy detal gąsior do wina znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć uczestników domowym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki gąsiorom do wina bez trudu przeniesiesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe gąsiory na wino wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]