Akcesoria jeździeckie – lonża dla konia

Jeśli chcesz kupić lonżę dla konia, kliknij tu.

Lonża to sprzęt na co dzień używany podczas nauki jazdy konnej i tresur. Jakie lonże dla konia są dostępne na rynku? Z czego są wytwarzane te sprzęty i gdzie poleca się je kupować?

Rodzaje oraz funkcja lonży dla konia

Lonża jeździecka to stosunkowo długa lina, z reguły 5-8 metrowa, na której prowadzony jest koń w trakcie lekcji jazdy i ćwiczenia technik związanych z dosiadem, łapaniem strzemion, trzymaniem wodzy oraz utrzymywaniem balansu w siodle. Zwierzę prowadzi się po obrysie koła, a lonża jest stosowana do korygowania reakcji konia. Narzędzie to służy też woltyżerom oraz artystom cyrkowym do szlifowania technik i asekuracji wykonywanych ewolucji. Lonża przydaje się oprócz tego przy hipoterapii. Lonżę jeździecką stosuje się również w czasie ćwiczeń bez dżokeja – w takim przypadku służy do szkolenia młodych zwierząt oraz dostarczenia im stosownej dawki aktywności.

Lonża dla konia – gdzie kupić asortyment od popularnych marek?

Obszerne spektrum przyrządów jeździeckich można znaleźć w bogato wyposażonych sklepach internetowych sprzedających specjalistyczny ekwipunek w atrakcyjnych cenach. Dostarczają one lonże dla konia najlepszych marek – między innymi Jumptec, Waldhausen czy Harrys Horse. Szukasz lonży w błękitnym, czerwonymlub czarnym kolorze? Internetowy sklep jeździecki Horse-Trade gwarantuje ogromny asortyment produktów, które spełnią oczekiwania najbardziej kapryśnych dżokejów. W sklepie obecne są artykuły wykonane m.in. z nylonu. Lonże wyposażone są w obrotowy zaczep, a delikatne tworzywo jest przyjemne w dotyku.

Kontakt z firmą:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]