Zalety udostępnienia wirtualnego spaceru w Google Moja Firma

Odszukaj specjalistów, którzy sporządzą spacer 3D

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Pozwalają w prosty sposób przedstawić siedzibę przedsiębiorstwa bądź nieruchomość, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to ciekawy element, który opłaca się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo podmiotów nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje oraz co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Jak wygląda wirtualny spacer VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne zdjęcia układające się w realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przeskakiwać do sąsiednich lokalizacji budynku, w którym się znajdujemy. Zatem wirtualny spacer to po prostu możliwość odwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego poruszanie się w jego granicach. Wirtualne spacery umieszcza się np. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony użytkownikom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element Google przenosi nas do dedykowanej strony, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie czy związane z tym opłaty. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na naszej stronie internetowej.

Dlaczego opłaca się stworzyć wirtualny spacer VR??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto dodać do wizytówki z kilku względów. Najistotniejszy z nich to stworzenie wizerunku rzetelnej firmy oraz jak najlepsze zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, iż znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli w wizytówce Google Moja Firma i na naszej stronie internetowej opublikujemy wirtualny spacer i materiały graficzne bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także bardzo proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu zawodowych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie ważne – w krótkim czasie przygotują taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest przydatny w wielu branżach. Na pewno będzie to branża hotelarsko-turystyczna, w której nierzadko chcemy pochwalić się oferowanymi lokalami do wynajęcia. Można też zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy punkt, gdzie obsługujemy klientów, np. gabinet dentystyczny bądź siłownię. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać również wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, żeby przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Kontakt z firmą:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]