Praktyczne gadżety – breloki i smycze z nadrukiem reklamowym

Jeśli potrzebujesz smyczy reklamowych, koniecznie sprawdź https://feelgood.pl/pl/breloki-smycze-125.

Budowa wizerunku firmy to trudne zadanie, wymagające działań obejmujących różne dziedziny. Jednym z nich jest na pewno dystrybucja gadżetów z nadrukiem przywołującym skojarzenia z firmą – przede wszystkim logotypem oraz pozostałymi elementami identyfikacji wizualnej. Gadżety powinny przede wszystkim być praktyczne – w ten sposób klienci będą częściej z nich korzystali i lepiej kojarzyli daną markę. Dlatego firmy wybierające tę formę promocji najchętniej stawiają na takie gadżety jak długopisy, zeszyty i notesy, kalkulatory, kubki, okulary, torby, portfele, akcesoria do telefonów, power banki czy latarki. Dużą popularnością cieszą się też breloki i smycze z własnym nadrukiem. Czemu warto je wybrać? Kiedy sprawdzą się najlepiej?

Smycze i breloki reklamowe. Dlaczego warto na nie postawić?

Przyczyn popularności breloków i smyczy reklamowych nie trzeba długo szukać. Ich powodzeniu jako gadżetów używanych w reklamie firmy decydują przede wszystkim niskie koszty produkcji, oscylujące przeważnie wokół kilku złotych za sztukę. To sprawia, iż bez narażania firmowego budżetu na duże wydatki możemy zamówić ich pokaźną ilość. To zaś ma ogromne znaczenie dla przedsiębiorstw planujących szeroko zakrojone działania, obejmujące wręczanie gadżetów wielu osobom – na przykład klientom sklepu lub gościom firmowego stoiska podczas targów. Smycze z nadrukiem są też często zamawiane dla pracowników firmy – pozwalają wygodnie nosić identyfikatory lub karty służące do otwierania drzwi.

Breloki i smycze reklamowe. Praktyczne gadżety dla różnych firm?

Powodem, dla którego przedsiębiorcy często wybierają breloki reklamowe jest też ich duża różnorodność. Wśród nich są zarówno te służące jako prosty gadżet do kluczy, jak i produkty o większej funkcjonalności. Jeśli chodzi o te ostatnie, warto wspomnieć przede wszystkim o wyciąganych miarkach, poziomicach, latarkach czy otwieraczach do kapsli.

Kontakt z firmą:
Feelgood Sp z o.o.
Turystyczna 2
31-213 Kraków

Tel.: 12 684 67 60
E-mail: [email protected]