Zestawy do masażu wibracjami Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Zajrzyj w to miejsce po więcej informacji o marce Vitberg

Nieistotne czy jesteś gospodynią domową czy wyczynowym sportowcem, zapewne Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, gdzie wytwarzane są aparaty do terapii wibracyjnej nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty firmy Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Towarzysz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu oraz Pani Bogusławie podczas ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im modułowe urządzenia do wibroterapii tej marki. Bolące biodro, spowolniony metabolizm, regeneracja organizmu po ciężkich treningach czy stres – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg jest polskim producentem modułów do wibroterapii, która w wyniku długoletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Urządzenia są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszystkie ich części są ręcznie składane. Firma dba o ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są traktowani klienci firmy, Vitberg wciąż usprawnia oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami i procesami powiazanymi z wibroterapią.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]