Urządzenia Vitberg – wibroterapia całego ciała albo jego fragmentów

Niezbędne wiadomości na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Na czym polega wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych schorzeń? Czy można kupić zestawy do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, opierająca się na aktywacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez stosowny przyrząd impulsu mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało bądź skoncentrować się na konkretnym jego fragmencie. Wykorzystanie wibroterapii rekomendują rehabilitanci, lekarze medycyny sportowej i fizjoterapeuci.

Terapia wibracjami podnosi sprawność organizmu na różny sposób: pomaga w leczeniu problemów urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, a nawet może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc proces odchudzania. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej poprawiają krążenie w kończynach dolnych, ułatwiają relaksację pacjenta, uspokajają i łagodzą stres, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – urządzenie do terapii wibracjami wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z roku na rok, jednak pacjenci pragną korzystać z przyrządów do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie kierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, która opracowała zestaw RAM Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg daje możliwość testowania swoich urządzeń w sieci poradni, działających na terenie całego kraju.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]