„Uroda i Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej wiadomości

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po miesięcznym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – ocena redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest łatwe do instalacji. Dosłownie w kilka sekund po podłączeniu modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny obszaru nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje działają stymulująco na jelita. Vitberg stworzył również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Natężenie drgań modułów regulowane jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach używania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie stymulację procesów przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie 30-dniowego testu – spadek wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować także przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]