Portal „Kto Cię wyleczy” recenzuje urządzenia do wibroterapii marki Vitberg

Co warto wiedzieć o Vitberg opinie?

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla przeciwbólówek?

Podczas pracy przed monitorem często odczuwamy bóle kręgosłupa, uczucie obciążenia nóg czy ból ramion i szyi. Jest to wynikiem braku odpowiedniej ilości ruchu, gdyż niedostatek czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których ból jest nieznośny. Elementy urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w wibracje kolana, nogi, szyję, plecy lub biodra. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale też relaksuje, co owocuje spokojniejszym snem i obniżeniem poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz 5 opcjonalnych modułów aktywnych. Podział na moduły jest ważną cechą urządzeń marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich elementów bądź skompletować tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]