Polska jakość wibroterapii – o firmie Vitberg i jej urządzeniach

Więcej w temacie marki Vitberg na https://innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen

Przeczytaj rozmowę serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg, która specjalizuje się w wytwarzaniu zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Serwis przybliżył historię firmy, która zajęła się tematem terapii wibracjami dwadzieścia pięć lat temu i od tego czasu z pozytywnym skutkiem modernizuje swoje produkty.

Zestawy marki Vitberg – opinie klientów są najistotniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie od ponad 100 lat, jednak intensywne badania nad tym sposobem profilaktyki trwają niespełna od 4 dekad. Terapia wibracjami może stać się alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które być może szybko pomagają, jednak mają doraźne działania i są ingerują w balans chemiczny organizmu człowieka. Marka Vitberg sprzedała już ponad ćwierć miliona urządzeń, które są pozytywnie oceniane przez klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ mogą być stosowane do rehabilitacji sportowców, są jednak też dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg założył 52 placówki na terenie Polski, w których można przetestować urządzenie i przekonać się o jego efektywności. Co 3 pacjent Poradni Vitberg pragnie zakupić taki zestaw na własność. to dla nich marka Vitberg nieprzerwanie pracuje nad rozwojem swoich produktów.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]