Korekta wzroku przywróci sprawność Twoim oczom

Wejdź na voigtklinikaoka.pl, aby odnaleźć informacje o korekcji wzroku.

Dobry wzrok gwarantuje wysoki komfort życia. W klinice okulistycznej można pozbyć się uciążliwych i często groźnych dla zdrowia dolegliwości. Kto powinien zgłosić się na operację wzroku?

Korekcja wad wzroku – procedura bezpieczna i mało inwazyjna

Nie tak dawno temu korekta wzroku sprowadzała się do zakładania okularów czy też soczewek kontaktowych. Od kilku lat dostępne są jednak innowacyjne metody korekcji umożliwiające leczenie starczowzroczności, jaskry, dalekowzroczności, jak również wielu pozostałych schorzeń. Niesłychanie rozpowszechniona stała się laserowa operacja wzroku wyróżniająca się ogromną efektywnością. Laserowa korekta wzroku jest nieinwazyjna oraz bezpieczna, a pacjent w mgnieniu oka wraca do normalnego trybu życia. Korygowanie wad wzroku przeprowadza się w centrum oka, w której zatrudniona jest wykwalifikowana załoga lekarzy, specjalizujących się w innowacyjnych technikach leczenia. Wprawny optometrysta postawi diagnozę, dopasuje odpowiednią procedurę leczenia i wyeliminuje wadę wzroku. Specjaliści działający w klinice okulistycznej wykorzystują nowoczesny sprzęt diagnostyczny, dzięki czemu są w stanie wykryć nawet rzadkie dolegliwości oczu.

Czym oprócz tego zajmuje się klinika okulistyczna?

Kliniki okulistyczne zajmują się też terapią innych chorób, takich jak np. stożek rogówki. Innowacyjne metody jego leczenia polegają między innymi na formowaniu rogówki za pomocą metody Topoguided czy wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych. Ponadto lekarze przeprowadzają pomiar ciśnienia oka, które jest badaniem przydatnym w wykrywaniu zapalenia gałki ocznej, glaukomy oraz pozostałych groźnych schorzeń. W klinice okulistycznej tworzy się też mapy rogówki – jest to nieodzowne przed zabiegami laserowymi, przykładowo operacją katarakty. Korygowanie wzroku to oczywiście nie wszystko – lekarze okuliści poradzić sobie też z innymi przypadkami, jak np. ciałami obcymi w gałce ocznej oraz pozbyciem się kaszaków.

Kontakt z firmą:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]