Kiedy warto zgłosić się do polskiego psychologa w UK?

Zgłoś się po pomoc do psychologa UK na https://psychoterapia-uk.pl

Po przystąpieniu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy chętnie poczęli emigrować na Wyspy. Obecnie z uwagi na Brexit fala emigracyjna właściwie zanikła, jednak ciągle nie brak chętnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Niestety emigracja do Wielkiej Brytanii wywołuje mnóstwo kłopotów, z którymi ciężko jest się uporać samodzielnie bardzo.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju sytuacjach jest niezbędny?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii oraz związane z tym odseparowanie od bliskich, a także zatrudnienie w obcym państwa, mogą rodzić mnóstwo problemów, którym wyjątkowo trudno jest sprostać. Rozstanie z rodziną często wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto nieraz dochodzą też kłopoty ze znalezieniem pracy lub nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami. Brak opanowania języka, który do tej pory jest dość często spotykany, sprawia, że bardzo szybko dochodzi do odcięcia się od kolegów z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie wahań nastroju lub zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Odruchy te niezwykle ciężko jest poskromić bez pomocy psychologa. Z tego powodu nie trzeba bać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Każda rozmowa z psychologiem odbywa się w bezpiecznej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy obawiać się, że historie opowiedziane w czasie sesji zostaną powierzone osobie postronnej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie należy ukrywać swoich kłopotów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, a także pomaga identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Konsultacja prowadzona jest po polsku, za sprawą czego odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie musi wszak obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana i czy sama właściwie pojmie to, co mówi jej psycholog.

Kontakt z firmą:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339