Jak wykorzystuje się aparaty do fali uderzeniowej?

Jeśli potrzebujesz urządzeń do fali uderzeniowej, kliknij tu

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga wyleczyć schorzenia różnego rodzaju. Jak jest stosowana i kiedy warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest często wykorzystywana w medycynie sportowej, kosmetologii, rehabilitacji, ortopedii oraz wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i wykazuje się wysoką efektywnością w walce z różnymi schorzeniami. Dzisiejsze aparaty do fali uderzeniowej niezmiernie precyzyjnie aplikują impulsy, co przynosi nadzwyczaj dobre rezultaty. Aparaty do fali uderzeniowej działają między innymi w terapii chorób powiązanych z narządami ruchu, takich jak bóle nadgarstka, bóle w okolicy bioder, kolano skoczka czy tzw. łokieć tenisisty. Aparat do fali uderzeniowej może być wykorzystywany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez rehabilitantów oraz kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – wysoka efektywność

Używane współcześnie urządzenia stosujące falę uderzeniową są wyposażone w 2 niezależne kanały oraz aplikatory, co umożliwia przeprowadzenie leczenia u dwóch osób jednocześnie. Nowoczesny sprzęt wysyła falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy docierające do tkanek nieinwazyjnie pobudzają zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co pozwala na zmniejszenie sygnałów bólowych u pacjentów skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową jest skuteczna w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Kontakt z firmą:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]