Blog „Polaku lecz się sam” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Uzupełnij swoje wiadomości o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię dotyczącą Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja opracowano po miesięcznym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – recenzja redaktora serwisu „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ podkreśla, iż zaledwie po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego częstotliwość bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę przed komputerem. Ponadto, korzystanie z programu do relaksacji poprawiło także sen testującego, dzięki zmniejszeniu napięcia mięśni oraz odprężeniu ciała.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, iż przy stosowaniu zestawów do masażu wibracyjnego firmy Vitberg ważna jest regularność zabiegów, gdyż wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Zaletą urządzeniem RAM Vitberg+ jest też jego estetyka, wysoka jakość wykonania, łatwość instalacji oraz to, że jest to produkt polskiego producenta. Osobom zastanawiającym się nad kupnem całego zestawu (lub wyłącznie poszczególnych jego modułów) rekomenduje się przetestowanie mat masujących w placówkach Vitberg działających na terenie całej Polski.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]