Badania wysokościowe oraz psychologiczne dla kierowców i operatorów

Zleć badania psychologiczne kierowców Bielsko Biała na http://bit.ly/2GAcuLL

Gabinet psychologiczny PSYCHE z Bielska-Białej zajmuje się przeprowadzaniem psychotestów i badań kierowców. Gabinet znajduje się przy ul. Filomatów 10 (obok przedsiębiorstwa BIELKON, przecznica ulicy Karpackiej).

Usługi Pracowni Badań Psychologicznych PSYCHE

Naszymi klientami są kierowcy samochodów, operatorzy: maszyn, wózków widłowych, suwnic, koparek, ładowarek, wciągarek, walców jak i odmiennych urządzeń. Oferta naszych usług dotyczy między innymi badań kierowców po wypadku. Oprócz tego jest także skierowana do osób, które przekroczyły dozwoloną ilość punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; badania regularne; badania operatorów przeróżnych maszyn; badania pracowników; testy wysokościowe lub psychotechniczne.
Dla Państwa wygody przeprowadzamy badania w godzinach rannych, a także popołudniowych. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. Szczegółowy zakres usług znajduje się w zakładce „zakres usług” na naszej stronie internetowej.

Prosimy o zabranie następujących dokumentów: dowód osobisty oraz skierowanie na badania. Zapraszamy na solidne wykonane i spokojnie przeprowadzone psychotesty.

Kontakt z firmą:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]