„ABC Zdrowie” o produktach medycznych marki Vitberg

Vitberg. Zdobądź więcej informacji o tej marce

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadziła redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki serwisu „ABC Zdrowie”

Zbadano funkcjonowanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z sześciu modułów aktywnych oraz segmentów dodatkowych czyniących eksploatację przyrządu znacznie wygodniejszą. W urządzeniu częstotliwość wibracji jest regulowania – dostępne są cztery zakresy, z czego najwyższy służy do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na łydkach, stopach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeżeli potrzebujemy rozszerzyć funkcjonalność urządzenia i dopasować je do własnych preferencji, konieczne będzie dokupienie modułu: Nogi, Biodra, Metabolizm, Szyja lub Kolana. Przy użyciu tych elementów można skutecznie łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom kolan i łydek, przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Zabiegi rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają pół godziny i można je przeprowadzać w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają również na korzystanie z nich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]