Wybór kasku na motocykl

Dowiedz się, gdzie kupić kaskowi na motor.

Nie ma większego znaczenia, jaki masz jednoślad ani to, czy przebywasz na nim drogę do miejsca pracy, jeździsz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie wypady – kask to przymusowy element garderoby każdego motocyklisty, albowiem gwarantuje mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie upadku.

Odpowiedni kask na motor, czyli który? / Dobry kask na motocykl / Jaki polecamy kask na motocykl? / Jaki warto kupić kask na motocykl?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się podczas wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, właśnie dlatego zdecyduj się na kask uznanej marki, takiej jak HJC, jaki jak najodpowiedniej odpowiada twoim potrzebom.
Na rynku dostępne są różnorodne warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym pojedyncze typy kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, jakich skorupa skonstruowana jest z pojedynczego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym typem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, żeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są w następstwie tego mniej bezpieczne – skutkiem tego poleca się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Równocześnie kaski otwarte są najbardziej komfortowe. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie dodatkowo posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to renomowana marka, doceniana przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane kolosalnej liczbie eksperymentów – a równocześnie mają przystępne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte i enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie dzięki zastosowanym tworzywom są niezwykle lekkie, a zarazem nadzwyczaj wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są także repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Kontakt z firmą:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]