Jakie kufry do motocykla wybrać

Więcej o kufrach na motor na www.motoakcesoria.com.pl.

Nie ma znaczenia, czy jesteś hobbystą dalekich wypraw motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do miejsca pracy – prawdopodobnie notorycznie musisz przetransportować jakiś bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to bezproblemowe. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w najwyższym stopniu wygodnych oraz bezpiecznych sposobów na transport bagażu jest kufer na motocykl. Jednak który kufer na motocykl kupić?

Kufry motocyklowe – warianty / Kufry na motocykl – rodzaje / Kufry do motocykla – odmiany / Typy kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, jaki jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne tudzież instaluje się po jego lewej i prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje zalety. Kufry centralne są znacznie bardziej pojemne i stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co uzupełnia wygodę jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je zakupić pojedynczo bądź od razu w zestawie. Są niezmiernie zróżnicowane, właśnie dlatego zanim dokona się kupna, warto zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i zakupić taki kufer, jaki najodpowiedniej odpowiada naszym wymaganiom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba rodzaje, a to pozwoli Ci przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując finalnego doboru kufra na motor, zwróć uwagę nie tylko na cechy produktu, jednak też na jego markę. My rekomendujemy w szczególności firmę GIVI, która na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz idealny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Kontakt z firmą:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]