Kurs rysunku – poszerzaj swoje artystyczne horyzonty

Na domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/ poznasz korzystną ofertę kursu rysunku.

Kochasz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na studia na wybranej uczelni w Polsce lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają życzliwą atmosferę i najlepsze rezultaty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także porad online.

Kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla pasjonatów pragnących dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. malarstwo czy grafika. Z tego rodzaju kursów korzystają też osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Wspaniałym pomysłem na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to również kurs przygotowujący na ASP, kurs rysunku architektonicznego, digital painting oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaprocentuje w przyszłości. Warsztaty prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko doradzają, ale też inspirują. Zapisz się na kurs rysunku!

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]